Kurumsal

SEDAY YALITIM

Seday Yalıtım olarak, yıllardır devam eden inşaat, metal tecrübemize dayanarak “Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya” fikri üzerine geliştirilen üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla ülkemiz için her zaman “doğru projeler” üretmek için çalışıyoruz. Bu felsefe ile birlikte tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam alanları sunabilmenin çabası içinde yürütüyoruz.
Seday Yalıtım inşaat olarak ülke genelinde Endüstriyel binalar, Soğuk hava depoları, Lojistik depolar, modern konut projelerinin hayata geçirilmesi için çalışmaktayız.
MİSYONUMUZ
İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak, sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.
VİZYONUMUZ
2000’li yılların başından bu yana sahip olduğumuz bilgi ve deneyimimizi, kurum kültürümüz, değerlerimiz, nitelikli insan kaynaklarımız ve mimari gücümüzle birleştirerek, doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyümek, yatırımcılar için her zaman “garantili” yatırım kanalı olmak ve bu sayede güvenilen ve tercih edilen şirketler arasında yer alarak ülkemizin menfaatine hizmet eden projeler geliştirmektir.

 

 

 

 

 

 

Call back